11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

24. Paweł Myszka | Sipidripilampopmponi, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuSipidripilampopmponi, 2018
Sipidripilampopmponi, 2018

Paweł Myszka (ur. 1977)

Sipidripilampopmponi, 2018

akryl, płótno, 90 x 140 cm, sygn. p.d.: P. Myszka oraz opisany na odwrocie: Sipidripilampopmponi, Paweł Myszka 2018

Paweł Myszka Artysta malarz i grafik, absolwent Wydziału Grafiki Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem w pracowni profesora Mieczysława Wasilewskiego 2002r.), oraz Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie (1997). Przez lata związany z reklamą, w 2015 roku wyprowadza się z Warszawy nad morze by poświęcić się głównie malarstwu. W 2010 roku otrzymał I Nagrodę w kategorii technik kombinowanych w Konkursie Stowarzyszenia Rządowych Producentów Znaczków Pocztowych w Brazylii za znaczek pocztowy z okazji 65. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wystawy indywidualne: 2018 – „Cuda i Dziwy”, Galeria Wolskiego Centrum Kultury, Warszawa; 2016 – Kafelek, Warszawa; 2016 – „Muzyczne Graffiti”, Prom Kultury Saska Kępa, Warszawa. Wystawy zbiorowe: 2018 – „Real 4”, Muzeum w Koszalinie; 2016 – Wystawa zbiorowa w Galerii Milano, Warszawa; 2011 – Łódź Design Festiwal, PL; 2005 – Salon Plakatu Polskiego, PL; 2002 – Międzynarodowe Biennale Plakatu, PL.
Cena wylicytowana
1 500 zł