Aukcja Malarstwa Polskiego / 23 czerwca 2021

6. Paweł Merwart | Portret damy z pieskiem, 1894 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoPortret damy z pieskiem, 1894 r.
portret-damy-z-pieskiem-1894-r-pawel-merwart-794856portret-damy-z-pieskiem-1894-r-pawel-merwart-1632508

Paweł Merwart (1855 Marianówka - 1902 Saint-Pierre)

Portret damy z pieskiem, 1894 r.

olej, deska; 37,6 x 46 cm, sygn. i dat. p. g.: PAUL MERWART. / 1894

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł