41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

22. Paweł Dąbrowski | Golden-brown, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiGolden-brown, 2014
Golden-brown, 2014

Paweł Dąbrowski

Golden-brown, 2014

olej, płótno, 46 x 55 cm, sygn. p.d.: PD 2014

Cena wylicytowana
500 zł