61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

48. Paweł Czerwiński | Zugzwang z cyklu Niebieski, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiZugzwang z cyklu Niebieski, 2016
48
Zugzwang z cyklu Niebieski, 2016

Paweł Czerwiński

akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p. d.

Cena wylicytowana
1 600 zł