65 Aukcja Młodej Sztuki / 26 stycznia 2017

58. Paweł Czerwiński | Into the blue z cyklu Niebieski, 2016

homeAukcje archiwalne65 Aukcja Młodej SztukiInto the blue z cyklu Niebieski, 2016
58
Into the blue z cyklu Niebieski, 2016

Paweł Czerwiński

akryl, olej, płótno, 120 x 160 cm, sygn. p. b.: Czerwiński 2016

Cena wylicytowana
1 600 zł