17. Paulina Szczepaniak | Gwiazdy i kwiaty, 2017

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Gwiazdy i kwiaty, 2017
gwiazdy-i-kwiaty-2017-paulina-szczepaniak

Paulina Szczepaniak

Gwiazdy i kwiaty, 2017

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Paulina Szczepaniak 2017

Paulina Szczepaniak Absolwentka studiów I stopnia na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie na kierunku Malarstwo, specjalizacja Malarstwo sztalugowe. Dyplom licencjacki obroniony w 2012 r. pod kierunkiem prof. Tomasza Zawadzkiego. Brała udział w wystawach zbiorowych malarstwa, grafiki i rękodzieła w latach 2009-2013. Zajmuje się głównie malarstwem, rysunkiem i grafiką komputerową. Autorka kolekcji odzieżowych (projekty obrazów malowanych na ubraniach) dla marek Hiryo, Chissaya (Kolekcja Wdzięczności 2017), współpracuje również z marką ubrań Didwear w ramach projektu Printlander. W swoich działaniach inspiruje się głównie światem ludzkiej psychiki i wyobraźni.
Cena wylicytowana
1 000 zł