22. Paulina Ledzion | Kompozycja X, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Kompozycja X, 2020
kompozycja-x-2020-paulina-ledzion

Paulina Ledzion

Kompozycja X, 2020

akryl, płótno, 73 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Paulina Ledzion