Varia 38 / 21 października 2020

6. Paula Font | Hortensje w zielonym wazonie

HomeAukcje archiwalneVaria 38Hortensje w zielonym wazonie
hortensje-w-zielonym-wazonie-paula-font-1684486hortensje-w-zielonym-wazonie-paula-font-1730285

Paula Font (1882-?)

Hortensje w zielonym wazonie

olej, płótno, 100 x 72 cm, sygn. p.d.: P.Font

Cena wylicytowana
5 000 zł