Varia 24 / 30 czerwca 2018

27. Paul Wilhelm Meyerheim | Babunia, 1867 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Babunia, 1867 r.
27
Babunia, 1867 r.

Paul Wilhelm Meyerheim (1848 Berlin - 1900 tamże)

Babunia, 1867 r.

olej, płótno, 39,5 × 36 cm
sygn. i dat. p. d.: Paul Wilhelm Meyerheim / 1867
na odwrocie na krośnie nalepka z tytułem obrazu w języku niemieckim i ceną

Cena wylicytowana
4 400 zł