Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 9 lutego 2019

102. Paul Kreisel | Ulica Piwna w Gdańsku

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaUlica Piwna w Gdańsku
102
Ulica Piwna w Gdańsku

Paul Kreisel (1891 Gdańsk - 1956)

Ulica Piwna w Gdańsku

akwaforta, papier, 42,5 × 30 cm (odcisk płyty), 69 × 49,5 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Paul Kreisel oraz opisany l. d

Cena wylicytowana
700 zł