Varia 36 / 27 czerwca 2020

90. Paul Kreisel | Martwa natura

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Martwa natura
90
Martwa natura

Paul Kreisel (1891 Gdańsk - 1956)

Martwa natura

olej, płyta, 93 × 70 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: Paul Kreisel

Cena wylicytowana
500 zł