Varia 30 / 29 czerwca 2019

59. Paul Bülow | Portret Wilhelma, 1875 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 30Portret Wilhelma, 1875 r.
59
Portret Wilhelma, 1875 r.

Paul Bülow (1842-1889)

Portret Wilhelma, 1875 r.

olej, płótno, 87,5 × 64 cm
sygn. i dat. p. d.: Paul Bülow/1875

Cena wylicytowana
6 500 zł