41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

64. Patryk Różycki | Samotne pomieszczenia, łóżko, 2013

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiSamotne pomieszczenia, łóżko, 2013
64
Samotne pomieszczenia, łóżko, 2013

Patryk Różycki

olej, płyta, 40 x 35 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wylicytowana
500 zł