48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

21. Patryk Kowalczyk | Uprise&Fall, 2014

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiUprise&Fall, 2014
Uprise&Fall, 2014

Patryk Kowalczyk

Uprise&Fall, 2014

akryl, mazak, płótno, 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie:Uprise&Fall Patryk Kowalczyk?14