47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

80. Patryk Kowalczyk | Długo jeszcze 2, 2011

HomeAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiDługo jeszcze 2, 2011
80
Długo jeszcze 2, 2011

Patryk Kowalczyk

Długo jeszcze 2, 2011

technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie: P. Kowalczyk/11

Cena wylicytowana
500 zł