52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

43. Patrycja Nurkan | Bez tytułu, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2015
43
Bez tytułu, 2015

Patrycja Nurkan

Bez tytułu, 2015

olej, płótno, 90 x 120 cm
sygn. p.d.: NURKAN oraz na odwrocie: Nurkan 2015, 90x120, 2015
Patrycja Nurkan Od 2012 studentka na Wydziale Tkaniny i Ubióru na ASP w Łodzi. Wystawy i osiągnięcia: 2015 - laureatka konkursu im. Władysława Strzemińskiego - Sztuki Piękne, ASP Łódź; 2014 - I miejsce w konkursie "Nauka inspiracją Sztuki. Od mikroświata do wszechświata" organizowany przez UJ i ASP w Krakowie; 2014 - wystawa zbiorowa "Miedzy kontynuacja a eksperymentem ll", Galeria Stara, Łódzki Dom Kultury, BWA Sieradz; 2013 - wystawa zbiorowa "Malarstwo a fotografia", Galeria Kobro, ASP.