63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

23. Patrycja Mikulska | A imię jej Róża, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiA imię jej Róża, 2016
A imię jej Róża, 2016

Patrycja Mikulska

A imię jej Róża, 2016

olej, szlagmetal, płyta, 73 x 60 cm (w oprawie: 90 x 76 cm), sygn. na odwrocie: P.K.Mikulska 2016

Cena wylicytowana
1 500 zł