23. Patrycja Kruszyńska-Mikulska | Zawsze razem, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Zawsze razem, 2020
zawsze-razem-2020-patrycja-kruszynska-mikulska

Patrycja Kruszyńska-Mikulska (ur. 1973 Lublin)

Zawsze razem, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. i dat. na odwrocie: P.K.Mikulska2020

Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, specjalizacja malarstwo sztalugowe. Zajmuje się malarstwem olejnym, ceramiką, projektowaniem wzorów i malowaniem na porcelanie. Współpracowała z projektantami Jerzego Staraka i Anny Woźniak-Starak. Pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich w konkursie na plakat pt. „Promocja zdrowia”. Członkini Towarzystwa Przyjaciół sztuk Pięknych w Lublinie. W swojej twórczości podejmuje wyzwania wielorakich nurtów w sztuce od realizmu, surrealizmu po abstrakcje. Ostatnie wystawy: 2015 - Wystawa indywidualna, Galeria Porczyńskich, Warszawa; 2014-2015 - Wystawa indywidualna, Salon „Lady In White”, Lublin; 2013 - Wystawa indywidualna, Galeria „Przy Bramie”, Lublin.
Cena wylicytowana
2 000 zł