80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

52. Patrycja Kruszyńska-Mikulska | Awaiting, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiAwaiting, 2019
52
Awaiting, 2019

Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Awaiting, 2019

technika własna, płótno, 100 x 81cm, sygn. na odwrociu: P.K.Mikulska2019

Patrycja Kruszyńska-Mikulska Ur. w 1973 r. w Lublinie. Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, specjalizacja malarstwo sztalugowe. Zajmuje się malarstwem olejnym, ceramiką, projektowaniem wzorów i malowaniem na porcelanie. Współpracowała z projektantami Jerzego Staraka i Anny Woźniak-Starak. Pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich w konkursie na plakat pt. „Promocja zdrowia”. Członkini Towarzystwa Przyjaciół sztuk Pięknych w Lublinie. W swojej twórczości podejmuje wyzwania wielorakich nurtów w sztuce od realizmu, surrealizmu po abstrakcje. Ostatnie wystawy: 2015 - Wystawa indywidualna, Galeria Porczyńskich, Warszawa; 2014-2015 - Wystawa indywidualna, Salon „Lady In White”, Lublin; 2013 - Wystawa indywidualna, Galeria „Przy Bramie”, Lublin.
Cena wylicytowana
1 000 zł