227. Paterka z pawiami i owadami, Miśnia, k. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Paterka z pawiami i owadami, Miśnia, k. XIX w.
227
paterka-z-pawiami-i-owadami-misnia-k-xix-w

Paterka z pawiami i owadami, Miśnia, k. XIX w.

porcelana malowana ręcznie - poza manufakturą, złocona, dł. 26,5 cm, II gat.