Varia 29 / 15 maja 2019

240. | Patera z podstawą figuralną, Miśnia, ok. 1760 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 29Patera z podstawą figuralną, Miśnia, ok. 1760 r.
240
Patera z podstawą figuralną, Miśnia, ok. 1760 r.

porcelana malowana ręcznie, złocona, wys. 24 cm, drobne ubytki listków na podstawie

Cena wylicytowana
7 500 zł