Secesja i Art Déco / 13 czerwca 2015

71. | Patera

Strona głównaAukcje archiwalneSecesja i Art DécoPatera
71
Patera

Patera

René Lalique, Wingen-sur-Moder, 1932 r.

szkło bezbarwne, prasowane, pomarańczowa patyna; dekoracja reliefowa w postaci kwiatów i liści goździka; sygnatura piaskowana: Lalique France; wys. 36,7 cm