Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

33. Para wazonów

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiPara wazonów
33
Para wazonów

Para wazonów

Moser, Czechy, l. 20.-30. XX w.
szkło kobaltowe, szlifowane, trawione, złocone; dekoracja w postaci fryzu z przedstawieniem Amazonek; sygn. na spodzie: Made in/Cěcho Slovakia/Moser/Karlsbad; wys. 16 cm

Cena wylicytowana
0 zł