Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

41. | Para waz

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiPara waz
41
Para waz

Para waz

Francja, XIX w.
mosiądz złocony, punktowany, podstawa z czarnego marmuru (lekkie uszkodzenia); wys. 41 cm

Cena wylicytowana
0 zł