Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

2. Para waz

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiPara waz
Para waz

Para waz

Delft, 2 poł. XVIII w.
fajans, malatury podszkliwne, dekoracja w postaci rajskich ptaków, pokrywy zwieńczone figurami kotów; sygn. czerwoną farbą na spodzie: LF; wys. 36,5 cm, śred. wylewu 8,2 cm; stan zachowania: niewielkie wyszczerbienia krawędzi podstawy, wylewu i pokryw

Cena wylicytowana
4 200 zł