Varia 30 / 29 czerwca 2019

435. Para solniczek z łyżeczkami, Francja, I poł. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 30Para solniczek z łyżeczkami, Francja, I poł. XX w.
435
Para solniczek z łyżeczkami, Francja, I poł. XX w.

srebro złocone, p. 0,950, m. 56 g
wys. 4,5 cm, śred. 5,5 cm, dług. łyżeczki 7 cm
oryginalne wkłady szklane,
etui: wys. 7 cm, dług. 17 cm, szer. 11,5 cm

Cena wylicytowana
950 zł