Varia (21) / 12 grudnia 2017

162. | Para łyżeczek do soli, Warszawa, Jan Jerzy Bandau II, pocz. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (21)Para łyżeczek do soli, Warszawa, Jan Jerzy Bandau II, pocz. XIX w.
162
Para łyżeczek do soli, Warszawa, Jan Jerzy Bandau II, pocz. XIX w.

srebro, pr. 12, częściowo złocone, w. 20 g