236. | Para filiżanek z ptaszkami, Guerin & Cie, Paryż, Limoges, k. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Para filiżanek z ptaszkami, Guerin & Cie, Paryż, Limoges, k. XIX w.
236
para-filizanek-z-ptaszkami-guerin-cie-paryz-limoges-k-xix-w

Para filiżanek z ptaszkami, Guerin & Cie, Paryż, Limoges, k. XIX w.

porcelana malowana na szablonie, złocona, wys. filiżanek 6 cm, śr. spodków 12,5 cm

Cena wylicytowana
550 zł