219. Para czarek na sake w stylu Imari, Arita, Japonia, okres Edo, I poł. XVIII w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Para czarek na sake w stylu Imari, Arita, Japonia, okres Edo, I poł. XVIII w.
219
para-czarek-na-sake-w-stylu-imari-arita-japonia-okres-edo-i-pol-xviii-w

Para czarek na sake w stylu Imari, Arita, Japonia, okres Edo, I poł. XVIII w.

porcelana malowana ręcznie kobaltem podszkliwnie, czerwienią żelazową naszkliwnie, złocona, wys. czarek 3 cm, śr. spodków 9,5 cm

Cena wylicytowana
1 200 zł