Sztuka Świata / 3 listopada 2016

121. | Para Buddów Sakjamuni, Chiny, 19 w.

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataPara Buddów Sakjamuni, Chiny, 19 w.
121
Para Buddów Sakjamuni, Chiny, 19 w.

brąz złocony, wys. 16 cm

Cena wylicytowana
0 zł