68. Otton Edward Borzemski | Łódka na brzegu

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Łódka na brzegu
68
lodka-na-brzegu-otton-edward-borzemski

Otton Edward Borzemski (?-1978)

Łódka na brzegu

olej, tektura, 23 x 33 cm, sygn. EBorzemski