Varia 35 / 20 maja 2020

52. Otto Paul Bredow | Pejzaż ze stogami siana

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Pejzaż ze stogami siana
52
Pejzaż ze stogami siana

Otto Paul Bredow (1874 Berlin - ok.1930)

Pejzaż ze stogami siana

olej, płótno, 40 x 52 cm, sygn. l.d.: O Bredow

Cena wylicytowana
1 000 zł