Varia 37 / 26 września 2020

16. Otto Herdemertens | Barkasy

HomeAukcje archiwalneVaria 37Barkasy
otto-herdemertens-barkasy

Otto Herdemertens (1891 Gdańsk-1960 Hamburg)

Barkasy

akwarela, papier, 32,5 x 56 cm w św. passe-partout
sygn. p. d.: Otto Herdemertens

Cena wylicytowana
0 zł