Varia® 43 / 18 września 2021

11. Otto Hamel | Wnętrze pomorskiego kościoła

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Wnętrze pomorskiego kościoła
Otto Hamel | Wnętrze pomorskiego kościoła

Otto Hamel (1866 Erfurt-1950)

Wnętrze pomorskiego kościoła

olej, płótno naklejone na sklejkę, 16,5 × 24,5 cm
sygn. p. d.: Otto Hamel

Cena wylicytowana
0 zł