Aukcja Sztuka Świata / 12 grudnia 2017

7. Oreste Costa | Martwa natura z zającem

homeAukcje archiwalneAukcja Sztuka ŚwiataMartwa natura z zającem
Martwa natura z zającem

Oreste Costa (1851 Włochy - 1901)

Martwa natura z zającem

olej, płótno dublowane, 108 x 79 cm, sygn. p.d.: O Costa Firenze