Sztuka Świata / 3 listopada 2016

3. Oreste Costa | Martwa natura z zającem

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataMartwa natura z zającem
Martwa natura z zającem

Oreste Costa (1851 Włochy - 1901)

Martwa natura z zającem

olej, płótno dublowane, 108 x 79 cm, sygn. p. d.: O Costa Firenze

Cena wylicytowana
37 000 zł