Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

95. Olgierd Bierwiaczonek | Morze

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMorze
95
Olgierd Bierwiaczonek | Morze

Olgierd Bierwiaczonek (1925-2002)

Morze

olej, płótno, 46 × 55,5 cm
sygn. p. d.: O. Bierwiaczonek

Cena wylicytowana
3 800 zł