61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

13. Olga Prokop-Miśniakiewicz | W pracowni 1, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiW pracowni 1, 2015
W pracowni 1, 2015

Olga Prokop-Miśniakiewicz

W pracowni 1, 2015

akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł