48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

22. Olga Pelipas | Karnawał, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiKarnawał, 2015
Karnawał, 2015

Olga Pelipas

Karnawał, 2015

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: Pelipas
Olga Pelipas W latach 2003 - 2007 studiowała w krymskim Kolegium Artystycznym, a następnie w latach 2007 -2013 studiowała na Akademii Wzornictwa i Sztuk Pięknych w Charkowie w zakresie malarstwa monumentalnego. Uczestniczka wielu wystaw i festiwali m.in.: festiwal "Wszystko, co jest piękne w świecie ma taką samą nazwę" Charków 2008; festiwal "Street art" Charków 2009; wystawa "Przyjaciele w kontakcie" galeria "Kostyurinsky zaułek" w Charkowie 2011; "Wystawa Miniatury" galeria "Kostyurinsky zaułek" w Charkowie 2013 W 2012 r. brała udział w projekcie artystycznym "Żywa ściana" w galerii "Maestro" w Charkowie. Laureatka trzeciego miejsce w "Triennale młodych tworców" w Muzeum Sztuki w Symferopolu, 2011 r.. W 2012 miała wystawę indywidualną "Ser na całym świecie" w galerii "Kostyurinsky zaułek" w Charkowie.