Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

54. Olga Pelipas | Bez tytułu, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejBez tytułu, 2019
54
bez-tytulu-2019-olga-pelipas

Olga Pelipas

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Pelipas

Olga Pelipas W latach 2003 - 2007 studiowała w krymskim Kolegium Artystycznym, a następnie w latach 2007 -2013 studiowała na Akademii Wzornictwa i Sztuk Pięknych w Charkowie w zakresie malarstwa monumentalnego. Uczestniczka wielu wystaw i festiwali m.in.: festiwal "Wszystko, co jest piękne w świecie ma taką samą nazwę" Charków 2008; festiwal "Street art" Charków 2009; wystawa "Przyjaciele w kontakcie" galeria "Kostyurinsky zaułek" w Charkowie 2011; "Wystawa Miniatury" galeria "Kostyurinsky zaułek" w Charkowie 2013 W 2012 r. brała udział w projekcie artystycznym "Żywa ściana" w galerii "Maestro" w Charkowie. Laureatka trzeciego miejsce w "Triennale młodych tworców" w Muzeum Sztuki w Symferopolu, 2011 r.. W 2012 miała wystawę indywidualną "Ser na całym świecie" w galerii "Kostyurinsky zaułek" w Charkowie.
Cena wylicytowana
2 000 zł