50 Aukcja Młodej Sztuki / 6 czerwca 2015

15. Olga Gralewska | Sztuka efemeryczna, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne50 Aukcja Młodej SztukiSztuka efemeryczna, 2014
Sztuka efemeryczna, 2014

Olga Gralewska

Sztuka efemeryczna, 2014

technika własna, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Olgi Gralewskiej | Sztuka Efemeryczna A.D. 2013/2014r. | KrK

Studentka krakowskiej ASP w pracowni prof. A. Bednarczyka. Trzykrotnie wyróżniona przez Radę Wydziału Malarstwa ASP (w latach 2011, 2012, 2013). Ukończyła z wyróżnieniem ZSP im. C. K. Norwida w Lublinie. Laureatka stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Lublin w latach 2007/2008 oraz stypendium Rektora ASP w Krakowie dla najlepszych studentów w latach 2014/2015. Artystka zajmuje się malarstwem, rysunkiem i tkaniną artystyczną. Prace artystki znajdują się w kolekcjach w kraju i za granicą. Wybrane wystawy: 2015 - Wystawa indywidualna ?Ping - pong ze sztuką?, Galeria Floriańska 22, Kraków; 2015 - Wystawa indywidualna ?Olgi Gralewskiej Retrospektywa?, CSW Solvay, Kraków; 2013 - Wystawa indywidualna "Dialog ze światem", Galeria van Rij, Ćmielów; Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych, m.in. w Lublinie, Supraślu, Sopocie i Warszawie.

Cena wylicytowana
3 000 zł