72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

21. Olga Gralewska | Skok na Sykomorę, 2017

aAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiSkok na Sykomorę, 2017
Skok na Sykomorę, 2017

Olga Gralewska

Skok na Sykomorę, 2017

technika własna, płótno, 73 x 92 cm, sygn. na odwrocie