64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

79. Olga Gralewska | Galimatias 2089, 2014

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiGalimatias 2089, 2014
79
Galimatias 2089, 2014

Olga Gralewska

Galimatias 2089, 2014

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p. d.: Olgi oraz na odwrocie