31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

28. | Oczekiwanie

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiOczekiwanie
28

Oczekiwanie

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie