Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

46. Obiekt szklany

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiObiekt szklany
46
Obiekt szklany

Obiekt szklany

Jörg Zimmermann (ur. 1940 r. Uhingen)
koniec XX w.
szkło bezbarwne, wtopione szkło zielone i brązowe; dmuchane przez metalową siatkę; sygn.: Jorg Zimmermann; wys. 21 cm, dł. 28 cm

Cena wylicytowana
4 000 zł