31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

54. | O 15:00, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiO 15:00, 2013
54

O 15:00, 2013

technika własna, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d. Olgi 2013r. oraz na odwrocie
Cena wylicytowana
0 zł