Varia (19) / 21 września 2017

156. Nożyczki do winogron, II poł. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (19)Nożyczki do winogron, II poł. XIX w.
156
Nożyczki do winogron, II poł. XIX w.

metal, złocony, dł. 15,5 cm

Cena wylicytowana
350 zł