61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

43. Nikodem Baiser | Moja mama nie lubi gdy mówię, że wracam jutro..., 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiMoja mama nie lubi gdy mówię, że wracam jutro..., 2016
43
Moja mama nie lubi gdy mówię, że wracam jutro..., 2016

Nikodem Baiser

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
600 zł