31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

26. | Niespodzianka, 2011

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiNiespodzianka, 2011
26

Niespodzianka, 2011

olej /akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie: Niespodzianka Joanna Mlącka, 2011
Cena wylicytowana
0 zł