Aukcja Świąteczna / 18 grudnia 2021

25. Nicola Viso przypisywany | Przystanek przy wodopoju

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ŚwiątecznaPrzystanek przy wodopoju
Nicola przypisywany Viso | Przystanek przy wodopojuNicola przypisywany Viso | Przystanek przy wodopoju

Nicola Viso przypisywany (czynny w Neapolu w l. 1724 - 1742)

Przystanek przy wodopoju

olej, płótno, 44,5 x 35 cm
na odwrocie napis: Viso

Cena wylicytowana
14 000 zł